Hírek

2016. május 7-étől új, 321-es jelzésű, menetrendszerinti gyorsjáratok közlekednek az M3-as autópályán Budapest és Mogyoród között a HUNGARORING, az AQUARENA, valamint Mogyoród, Ipari park és Mogyoród, Templom térúj megállóhelyek érintésével.

ring uj vonalak

Az autóbuszok Budapest, Újpest-Városkapu autóbusz-állomás XIII. kerületi oldaláról, a 4-es kocsiállásról indulnak, és Mogyoród, HÉV-állomásnál csatlakozást biztosítanak a H8 Gödöllői HÉV-hez. 

Az év folyamán a járatok 5 különböző időszaki menetrend szerint közlekednek, attól függően, hogy érintik-e a HUNGARORING és az AQUARENA megállóhelyeket.

Kiemelt rendezvények (pl. Forma-1) idején a Hungaroring és az Aquarena megállók eléréséről kérjük előzetesen tájékozódjanak.

Az új 321-es autóbuszok bevezetésével egyidejűleg a 320-as autóbuszvonal menetrendje is változik:

  • A 320-as autóbuszok változatlan útvonalon, Fót érintésével a reggeli csúcsidőszakban és este  közlekednek – egész évben változatlan menetrenddel – Mogyoród, HÉV állomás és Budapest, Újpest-Városkapu között. A nap további részében Budapest és Mogyoród között az új, 321-es gyorsjáratok közlekednek.
  • A 320-as autóbuszok a 321-es buszokkal megegyezően, szintén Budapest, Újpest-Városkapu autóbusz-állomás XIII. kerületi oldaláról, a 4-es kocsiállásról indulnak

Szintén változik a 325 és 326 autóbuszvonalak menetrendje. Továbbá a reggeli és a délutáni csúcsidőszakokban új, 324-es jelzésű járatok közlekednek a Dunakeszi – Fót – Mogyoród – Gödöllő útvonalon. A 324-es, 325-ös és 326-os autóbuszok ütemes menetrend szerint, továbbra is csatlakozást biztosítanak Mogyoródon a H8 Gödöllői HÉV-hez. Az új 324-es járatok Gödöllő, autóbusz-állomás 4-es kocsiállásáról indulnak.

A 324-es és 325-ös autóbuszok Dunakeszi Barátság úti lakótelepen fordított irányban haladnak körbe így a Templom, a Barátság út 39., és a Barátság út 9. megállókat – az eddig megszokottól eltérően - ellenkező irányban érintik.

A fenti módosításokkal egyidejűleg az alábbi autóbuszvonalak számozása megváltozik:

Régi vonalszám

Útvonal

Új vonalszám

321

Vác–Dunakeszi–Fót

371

322

Vác–Sződliget–M2–Fót

372

323

Dunakeszi–Fót

373

 

Változás a 321 Budapest–HUNGARORING–Mogyoród autóbuszvonalon szeptember 5-étől!

A 321-es autóbuszok szeptember 5-étől (hétfőtől) nem érintik Mogyoród, AQUARENA megállóhelyet.

Az autóbuszok Budapest, Újpest-Városkapu végállomástól rendre 5 perccel később, az eddigi óra:35 helyett óra:40-kor indulnak

Vissza

ELÉRHETŐSÉG

Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.
Posta cím: 1391 Budapest, Pf. 221.
Telefon: +36 (1) 428 2150

e-mail