Hírek

A VOLÁN Egyesülés Caritas Alapítvány (VECA) a VOLÁN Egyesülés tagjainak azon munkavállalóit és családjait segíti, akik szociálisan vagy egészségügyileg hátrányos helyzetben élnek. Az Alapítvány rekreációs és szabadidős programok szervezését, gyermekek táboroztatását, tanulmányaik anyagilag történő támogatását és az egészséges életmódra nevelés biztosítását tűzte ki fő céljának.

Adrián autoimmun betegségben szenvedő kisfiú Baranya megyéből, régi álma, hogy részt vehessen kedvenc focicsapatának, az FC Barcelonának egyik mérkőzésén. A család augusztus 11-14. között utazik Barcelonába, ahol megtekinthetik az FC Barcelona - Real Madrid Spanyol Szuperkupa döntő labdarúgó mérkőzést. A belépőjegyeket, repülőjegyeket és a négycsillagos szállodában való ellátás költségeit az Alapítvány vállalta magára.

Különösen nagy lesz a boldogság, mivel ez lesz a család első közös, külföldi utazása.

Bízunk benne, hogy a kisfiú és szülei számára ezzel hozzájárulhattunk egy életre szóló élményhez.

Kocsis Korinna

kurátor

                                                                                                                              V.E.C.A.

Vissza

ELÉRHETŐSÉG

Cím: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.
Posta cím: 1391 Budapest, Pf. 221.
Telefon: +36 (1) 428 2150

e-mail